Zrušení účtu na Badoo

badoo přihlášeníPokud si z jakéhokoliv důvodu přejete smazat svůj profil na Badoo, není to nic složitého. Stačí být přihlášen pod svým účtem a v Nastavení, v levé části obrazovky, klikněte na možnost "Smazat profil". Dále budete postupovat dle instrukcí a během chvilky je vás profil smazán.

Máte ovšem možnost si svůj profil obnovit a později se k němu vrátit. Stačí jen kliknout na příslušný odkaz v emailu, který vám přišel po tom, co jste odstranil/-a svůj profil v Badoo. Pozor odkaz je funkční jen 7 dní od doručení, proto s obnovením profilu zbytečně neotálejte.

Odhlášení z Badoo

Vždy když jdete od počítače, měli by jste si zkontolovat, jestli nedošlo k odhlášení ze svého účtu na Badoo. Pokud ne, kdokoliv kdo s vámi tento počítač sdílí, nebo k němu má přístup, může vaše přistupové udaje zneužít a přihlásit se pod vašim jménem. Toto nebezpečí hrozí především u počítačů, ke kterým je volný přístup většího počtu lidí - například na PC ve škole v počitačové učebně, v knihovnách, internetových kavárnách, apod.

Přihlášení

 
Reklama
Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Seznamka Plzeň je tu pro všechny, kdo chtějí v Plzni vyrazit na rande ješě dnes! Prodloužení clip in vlasy levně.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů