Správa profilu na Badoo

badoo přihlášeníLidé tě budou na Badoo hodnotit podle profilu. Zvláště pak noví lidé, které si přejete přidat do přátel. Je proto nesmírně důležité mít profilovou stránku přitažlivou a zajímavou. První věcí, kterou by jste měli začít je nastavení míry soukromí. V nastavení a nastavení profilu je sekce "ochrana soukromí", kde si nastavíte kdo může sledovat Vás profil.

Veškeré údaje, které jsou ve vašem profilu na Badoo si můžete vždy upravit. Stačí kliknout na odkaz "Tvůj profil" a poté na upravit "Upravit". To co bude v profilu nastaveno je pouze na Vás, sami rozhodnete o tom co chcete aby o Vás uživatelé věděli. Ovšem čím více informací v profilu, tím důvěryhodnější bude profil a hlavně pak bude více možností jak vás ostatní uživatelé mohou najít. Množství vyplněných informací ukazuje procento vyplnění profilu. Čím více vyplněných informaci tím vyšší procento.

Dobrá věc, kterou například Facebook nenabízí je sledovat uživatele, kteří navštívili Váš profil. Tyto informace naleznete v sekci návštěvníci. Tyto informace ve složce naleznete po dobu 30 dnů a pak jsou automaticky smazány. Ruční odstranění před touto lhůtou není možné.

Přihlášení

 
Reklama
Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Seznamka Plzeň je tu pro všechny, kdo chtějí v Plzni vyrazit na rande ješě dnes! Prodloužení clip in vlasy levně.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů