Jak vzniklo Badoo

badoo přihlášeníWeb Badoo byl zaregistrován už v roce 2003. Spuštění webu pak proběhlo v roce 2006. Tato sociální síť se začala šířit nejprve ve Velké Británii a poté po celém světě. Počátky Badoo jsou samotnými tvůrci popsány na jejich oficiálním webu. Citováno: „Život Badoo byl vdechnut partou mladých a pokrokově smýšlejících programátorů a podnikatelů. Hlavní myšlenka byla vytvořit společenský web, který by dokázal překonat veškeré hranice mezi národy, a dal přitom vyniknout každé jedinečnosti kultur svých uživatelů.

Cílem bylo umožnit lidem sdílení svých životů s ostatními a prezentování sebe a svých děl jak ve svém okolí, tak po celém světě.“ Konec citace. Podle mě tato parta mladých a pokrokově smýšlejících programátorů a podnikatelů udělala pouze to, že si „propůjčila“ nápad Marka Zuckerberga, tvůrce Facebooku. Komunita Badoo se od doby svého spuštění značně rozrostla. Ukazatel na portálu Badoo ukazuje k dnešnímu dni přes 151 000 000 lidí a jejich počet stále přibývá.

Přihlášení

 
Reklama
Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Seznamka Plzeň je tu pro všechny, kdo chtějí v Plzni vyrazit na rande ješě dnes! Prodloužení clip in vlasy levně.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů