Jak Badoo funguje

badoo přihlášení"Před prvním přihlášením na Badoo se zaregistrujte. Registrace vlastně znamená vytvoření uživatelského profilu, který Vás bude prezentovat Vaši osobu. Do svého profilu si zadejte Vaše základní informace, nahrajete fotky a napiště něco o sobě do připravených formulářů. Registrace je jednuduchá a zvládnete ji za okamžik. Potřebovat budete email, na který vám přijde potvrzení o registraci. Po dokončení registrace se můžete na Badoo přihlásit a využívat všech možností, které vám Badoo nabízí.

Okamžitě můžete začít hledat Vaše přátele, nebo začít navazovat nová přátelství. Pokud vás na Badoo pozval nějaký kamarád, kterého znáte z jiných sociálních sítí nebo normálního života začněte u něj a jeho přátel. Přes něj se dostanete k ostatním. Jsou dvě základní možnosti, jak se na Badoo seznamovat s novými lidmi. Buďto budete čekat, až se Vám sám někdo ozve, anebo nebudete jen pasivně čekat a nové známosti budete sám aktivně hledat.

Kromě seznamky a chatu Badoo nabízí mnoho dalšího. V jakoukoliv chvíli si můžete psát informace o tom co děláte, jak se máte, kde jste včera byli a co jste zažili. Těmto informacím se říká statusy a můžete k nim samozřejmě přidávat fotky a videa. To samé dělají i ostatní uživatelé. Díky tomu budete neustále v obraze co je u vašich přátel nového. Na Badoo můžete vytvářet nejrůznější skupiny a ty dále rozvíjet. Na Badoo také naleznete spoustu aplikací, které vám nedovolí zažít ani chvilku nudy.

Člověk by řekl, že se tato sociální síť z mnoha pohledů podobá právě Facebooku, nicméně Badoo má své kouzlo a určitě ho doporučuji.

Přihlášení

 
Reklama
Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Seznamka Plzeň je tu pro všechny, kdo chtějí v Plzni vyrazit na rande ješě dnes! Prodloužení clip in vlasy levně.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů