Hledání lidí na Badoo

badoo přihlášeníJednoduše ve Vašem profilu máte ukazatel, nad kterým je napsáno "poznejte lidi ve Vašem okolí". Na ukazateli uchopte bod a táhněte s ním doprava, tím zvyšujete vzdálenost odkud noví lidé, které chcete poznat jsou. Pod ukazatelem máte jednoduché formuláře, jejich vyplněním upřesníte vyhledávání. Pokud chcete vyhledávání ještě více upřesnit, či najít konkrétní osobu, máte možnost kliknout na pokročilé hledání a vyplnit si 3 kritéria, která vám pomohou. Čím více budete mít přátel a čím více s nimi budete komunikovat, tím více budete zvyšovat svou popularitu.

V každém případě, možností jak vyhledávat nové lidi je více a to se týká právě těch kritérií, o kterých byla zmínka už výše. Například vyhledávat pouze nové lidi, nebo lidi, kteří jsou právě online. S těmito lidmi samozřejmě můžete ihned komunikovat a nemusíte čekat na schválení přátelství, nicméně fotografií Vám badoo nabídne jen několik a to změníte splněním nějaké jejich podmínky.

Nejen komunikovat ale i přidávat nové kontakty do přátel je jednoduché: V profilu uživatele, hned vedle zeleného okénka "popovídat si" naleznete odkaz "Přidat k oblíbeným". Dále můžete novým osobám poslat dárek v podobě Vaší zarámované fotky, nebo třeba zamilovaného dopisu. Naopak můžete osobu blokovat nebo Badoo upozornit, že ona osoba porušuje pravidla.

Přihlášení

 
Reklama
Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Seznamka Plzeň je tu pro všechny, kdo chtějí v Plzni vyrazit na rande ješě dnes! Prodloužení clip in vlasy levně.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Registrováno uživatelů